İstanbul Elektrik Arıza Servisi 7/24 Hizmet

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının Her Noktasında ve İzmit Bölgesinde Bulunan Ekiplerimiz İle En Kısa Sürede Adresinizdeyiz

Evinizde veya işyerinizde oluşan elektrik arızaları ya da yapılması gereken montaj, kurulum gibi tüm elektrik işlemleriniz için bizi haftanın 7 günü, her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğiniz an size en yakın uzman ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

BAKIM VE ONARIM

Elektrik projeleri ile hazırlanan tesisatların binalara döşendikten sonra belirli süreler ile bakımının yapılması gerekmektedir. Elektrik oldukça ciddi bir konudur.

UYDU SATIŞI VE MONTAJI

Sistem Elektrik; DijiTürk, Dsmart, Uydu antenlerinin kurulumlarını ve gerekli yapılandırma ayarlarını yapıyoruz en iyi malzemelerle, uygun fiyatlarla hızlı yapılır.

AYDINLATMA SİSTEMİ

Sistem elektrik sizlere verdiğimiz hizmetler uygun fiyatlıdır ve bu hizmetlerden bir de elektrik aydınlatma sistemlerinin bakım onarım ve montaj işlemidir.

SANTRAL VE DİAFON

Görüntülü interkom ve görüntülü kapı telefonları zilinizi çalan kişinin kimliğini sesli diafon ve interkom sistemlerine göre daha yüksek güvenlik sağlar.

KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera Sİstemleri kullanıldıkları teknolojiye göre analog kameralar ve ıp kameralardır.Analog kameralar, Ip kameralara göre daha çok tercih edilen kameralardır.

SAUNA SOBALARI

Sauna odası makinesi diğer bir deyişle buhar odası jeneratörü ürünü hem kurulum ve çalıştırma aşamasında, hemde kurulum sonrası ilerleyen zamanlarda teknik servis ve bakım gerektirmektedir.

GÖRÜNTÜLÜ KAPI SİSTEMİ

Görüntülü kapı sistemleri yani görüntülü diafon kurulumlarında, kablo yapısı ve kullanılan kablonun kalitesi uzun vadede sorunsuz işleyiş için vazgeçilmezdir.

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

Araç Takip Sistemi kullanmayı ve satın almayı düşünenler için bir rehber niteliğinde olan bu yazımız, araçlarınızı araç takip sistemleri ile yönetmenizin faydalarını, özelliklerinİ..

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

Hırsız Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir.

PLAKA TANIMA SİSTEMİ
Plaka Tanıma Sistemi, görüntü işleme teknolojisi kullanılarak, video kameralardan gelen görüntüler içerisindeki
araç plakalarının tesbit edilmesi, tesbit edilen araç..

YANGIN ALARM SİSTEMİ

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etme amacındadır.

MİMARLIK HİZMETLERİ

İnsanlar yüzyıllardan beri barınmak, eğitim, kültür, sağlık, yönetim, savunma, alışveriş türünden işlerini görebilmek, dinsel etkinliklerini sürdürebilmek için uygun yapılara gereksinme duymuşlardır.

İstanbul Her Yerine 7 / 24 Acil Elektrik Servisi